facebook

Kvalitní seo optimalizace a vedení internetových kampaní

V oblasti propagace na Internetu nabízíme také vedení internetových kampaní. Prodiskutujeme s Vámi výhody a nevýhody jednotlivých systémů a vybereme nejvhodnější kombinaci. Převážně se jedná o vedení PPC kampaní a propagaci pomocí sociální sítě Facebook.

SEO

Neboli optimalizace pro vyhledávače. Jejím cílem je získání horních pozic ve výsledcích vyhledávání (u nás Google, Seznam) na významná klíčková slova. Čím výše se Vaše stránka umístí, tím více zákazníků na ni klikne.

Analýza

Majitelé webových prezentací se často pozastavují nad tím, že ačkoliv mají nový hezký web, příliv zákazníků nepřichází. Nebo zaznamenají nenadálý pokles návštěvnosti. Pomůžeme najít příčinu těchto neduhů a vyřešíme je.

PPC

PPC kampaně jsou se již staly klasikou v oblasti propagace na Internetu. Platíte za proklik, který přivede zákazníka na Váš web. Oblíbené jsou systémy od Googlu a Seznamu.

Facebook

Popularita Facebooku nezadržitelně roste a s ní i oblíbenost propagace na této sociální síti. Facebook je jedinečný extrémně přesným cílením na uživatele díky množství informací, které o něm má. 
 
Copyright © 2010-2013 vyrobilo INVEN Studio Pro, s.r.o.