facebook

Kvalitní webová prezentace, krok správným směrem

Při tvorbě webových prezentací klademe velký důraz na profesionální design vyladěný přesně podle vašich požadavků. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita a dobrá přistupnost. V tomto oboru máme bohaté zkušenosti, dokážeme Vám poradit, co na web zařadit a čeho se naopak vyvarovat. Pomůžeme Vám vytvořit obsah webu. Dobu od prvního kontaktu do nasazení nové webové prezentace se snažíme zkracovat na minimum, žádné zbytečné průtahy!

Jak vzniká web

Požadavky

U webové prezentace je důležité, aby splňovala to, co od ní očekáváte. Při osdobní schůzce budeme konzultovat Vaše potřeby a skloubíme je s našimi zkušenostmi.

Design

Rovněž estetická stránka prezentace musí být na vysoké úrovni, aby zákazníka zaujala již při letmém pohledu. Přicházíme s nevšedními nápady.

Programování

Při programování klademe důraz na rychlost a spolehlivost aplikace a také na možnost jejího snadného a rychlého rozšíření, pokud se Vaše požadavky dodatečně změní.

Dokončení

V poslední fázi tvorby s Vámi konzultujeme drobné úpravy, které si přejete provést. Doladíme detaily k maximální spokojenosti.

Analýza

Majitelé webových prezentací se často pozastavují nad tím, že ačkoliv mají nový hezký web, příliv zákazníků nepřichází. Nebo zaznamenají nenadálý pokles návštěvnosti. Pomůžeme najít příčinu těchto neduhů a vyřešíme je.

Stylování

Kvalitní stylování je základem dobré přístupnosti a stejného vzhledu prezentace v široké škále moderních prohlížečů. Žádné výmluvy na nekompatibilitu.

Obsah

Kvalitní obsah je to, co v dnešní době na webu často chybí, přestože jeho význam je velký. Pokud nemáte čas či si nevíte s obsahem rady, náš copywriter Vám bude nápomocen.

Ukázky našich prací

Crown Exclusive s.r.o. Roman Červenka Scarlet rose Crown Exclusive s.r.o. MojeElektrony ODS Lipník GH Therm Hanácká kyselka s.r.o. Levné dveře.eu BT Projekt Jiří Hadaš Nejkola.cz inMarket Drinex Stavbook Polep vozů pro Damaj s.r.o. Soutěžní část etiket Hanácká kyselka a.s. Logotyp Damaj s.r.o. Logotyp Levné Dveře.eu

Kolik to vše stojí?

Cena projektu je ovlivněna více faktory a proto se dle požadavků a rozpočtu stanovuje individuálně.
CENA STANDARTNÍ WEBOVÉ PREZENTACE SE POHYBUJE OD 25 000,- Kč BEZ DPH.

Pro stanovení přesnější kalkulace nás neváhejte kontaktovat!


 
 
Copyright © 2010-2013 vyrobilo INVEN Studio Pro, s.r.o.